Stírací mapa světa

DS84987706

Dostupnost: Dodání déle než měsíc

394 Kč

Produkt nelze objednat, protože není skladem.

Kategorie: Gadgets a originální dárky, Hračky a hry

Setřete si místa, kde jste všude byli! V dlouhých chvílích se myšlenkami můžete přenést na příjemně strávené dovolené.

Tato mapa není jako klasické nudné mapy na které se pomalu ani nepodíváte, tato mapa je unikátní tím, že si v ní můžete označit země, které jste již navštívili nebo je navštívit plánujete. Je vhodná pro jakéhokoliv cestovatele a dobrodruha nebo i pro děti jako zábavná hra jak se postupně naučit informace o různých státech. Je to jednoduché - stačí jen setřít jako na stíracím lose.

Všechny státy a kontinenty jsou pokryty stírací hliníkovou folií, která má jednotnou zlatou barvu. Po seškrábání se Vám na různých světadílech budou objevovat různé barvy a detailnější vykreslení jednotlivých zemí. Pokud ji ještě nechcete pro sebe, tak tenhle gadget jistě oceníte jako originální osobní dárek.

Mapu obdržíte v tvrdé kartonové tubě, která dostatečně chrání stírací folii a může posloužit jako dárkové balení, když ji doplníte už jenom samotnou mašlí.

Tento produkt na našich stránkách prodáváme i v LUXUSNÍM ČESKÉM PROVEDENÍ. Pokud máte zájem o tuto lepší variantu, tak proklikněte sem: Stírací mapa v českém provedení.

  • Mapa má rozměr: 87,7 x 51,8 cm
  • Mapu setřete lehce dokonce i nehtem
  • Je dodávána v tubusu
  • Tubus - průměr: 61 x 6,5
  • Celé balení váží cca: 300 g

1x Stírací mapa světa