Grow your own - Vypěstujte si peníze

DS77248381

Dostupnost: Dodání déle než měsíc

542 Kč

Produkt nelze objednat, protože není skladem.

Kategorie: Outdoor a přežití

Investice, která zaručuje návrat.

Říká se, že prý peníze nerostou na stromech. Omyl! V případě pěstitelské sady Grow your own – Vypěstuj peníze toto pravidlo neplatí. Sada na pěstování peněz udělá největší radost dětem a navíc je naučí šetřit. Pěstování a péče o penízky jsou velice jednoduché, stačí jen postupovat podle návodu a vše, co potřebujete naleznete v balení.

Vypěstuj peníze, je vtipný a originální dárek. Přestože, si za vypěstované penízky nic nekoupíte, obdarovat někoho tímto dárkem je velmi pěkné gesto. V tematické krabičce naleznete vše potřebné k vypěstování rostliny (květináček, semena, zeminu a značkovač).

<p style="font-family: " trebuchet="" ms",="" tahoma,="" geneva,="" lucida,="" sans-serif;="" font-size:="" 12px;="" background-color:="" rgb(255,="" 255,="" 255);="" text-align:="" justify;"=""> Dárek je vhodný především když přejete oslavenci na narozeniny či svátek hodně peněz.


2 Balíčky rostlinných semen s penězi

<span style="font-size: 9pt; font-family: Arial, sans-serif; color: rgb(9, 9, 9); background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;">4x Květináč z kokosových vláken<o:p></o:p></span>
<span style="font-size: 9pt; font-family: Arial, sans-serif; color: rgb(9, 9, 9); background-image: initial; background-position: initial; background-size: initial; background-repeat: initial; background-attachment: initial; background-origin: initial; background-clip: initial;">4x Kokosová kůra / výživové hnojivo<o:p></o:p></span>
<span style="font-size:9.0pt;font-family:"Arial",sans-serif;
color:#090909">4x Značkovač k rostlinám <o:p></o:p></span>