Dětské jídelní hůlky - Chlapeček

DS36716168

Dostupnost: Dodání déle než měsíc

250 Kč

Produkt nelze objednat, protože není skladem.

Kategorie: Pro kamaráda, Pro přítele, Dárky pro děti, Domů a do kanceláře, Kuchyně

Naučte své děti jíst jídelními hůlkami a vystrojte asijskou hostinu. Teď už budete hůlky používat celá rodina. Násadky na hůlky jsou měkké, omyvatelné a zdravotně nezávadné. Veselé násadky udrží hůlky v té správné pozici a učiní z vaší večeře velkou zábavu. A pozor, nejsou pouze pro děti, ale i pro dospělé! Silikonové postavičky chlapce a holčičky jsou 6,5 cm vysoké, vhodné do myčky na nádobí. V sadě dostanete také krásné hůlky z melaminu, nebo můžete použít i jakékoli jiné hůlky. Dodáváno v průhledném obalu o rozměrech 18 x 5 x 2 cm.

Jíst čínské jídlo je skutečně složité když vám hůlky neustále utíkají. Děti by o tom mohli vyprávět! Naučte i je jíst jídelními hůlkami a užívejte si čínské jídlo správným způsobem celá rodina. Násadky na hůlky jsou měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné a velice jednoduché na používání.

 

Silikonové postavičky chlapce a holčičky jsou 6,5 cm vysoké, vhodné do myčky na nádobí. V sadě dostanete také krásné hůlky z melaminu, nebo k jídlu můžete použít i jakékoli jiné hůlky.  • Originální dětské jídelní hůlky
  • Zaručeně zjednoduší konzumaci čínského jídla
  • Veselý design
  • Zaručené zábavné stolování


 1x Sada jídelních hůlek