Adoptuj žraloka

DS96743276

Dostupnost: Dodání déle než měsíc

632 Kč

Produkt nelze objednat, protože není skladem.

Kategorie: Pro kamaráda, Pro tatínka, Pro přítele, Dárky pro muže, Dárky s certifikátem, Gadgets a originální dárky

Už máte svého adoptovaného žraloka? S tímto certifikátem je to možné!

Tento dar umožňuje pomoci se záchranou žraloků. Žralok útesový je oficiálně uveden jako téměř ohrožený druh. Tento dárek pomůže zajistit, aby byl tento druh zachován pro další generace.

 

Jakmile se zaregistrujete, obdržíte certifikát o vaší adopci, fotografii žraloka a zdarma jednu vstupenku do Sea Life + novinky. Adopce je dělaná na jeden druh žraloka a to na žraloka útesového. Mnoho center Sea Life je domovem těchto žraloků (a dalších zvířat), které žijí mezi korálovými útesy v Indickém a Pacifickém oceánu.  

 

Organizace Sea Life má více jak 20 různých druhů žraloků od rodného ostrouna, žraloka útesového až po žraloka zebrovitého. Žraloci u lidí vyvolávají všeobecnou hrůzu, z důvodu napadení třeba na plavce nebo surfaře. Organizace ISAF zkoumali zjevných 96 útoků žraloka na člověka. Zjistili, že nevyprovokovaných útoků je 62, zatímco 16 útoků bylo vyprovokovaných. Průměrný počet lidských úmrtí ročně v důsledku žraločích útoků je velmi nízký, přibližně čtyři.Do 28 dní od registrace příjde certifikát

Adopce trvá po dobu 12ti měsíců1 x Uvítací dopis 

1 x Vysvětlení, jak dar funguje

1 x Registrační formulář 

1 x Brožura o žralocích 

1 x Organizace Sea Life 

1 x Žraloci světa

1 x Plakát žraloka